English Persian
  • slide11.jpg
  • slide100.jpg

Adress

ورود اعضاء

مرا بخاطر بسپار


درباره ما

 

شرکت تولیدی آرد البرز فعالیت خود را رسما ارز سال 1372 با ظرفیت آسیابانی 250تن گندم در شبانه روز با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا (BUHLERآلمان) در زمینی به مساحت 10800 متر مربع آغاز نموده ودر سال 1383 خط جدید این شرکت در جهت ارتقا کمیت و کیفیت با ظرفیت آسیابانی 350تن گندم در شبانه روز به این مجموعه اضافه گردید

با افزودن این خط،کارخانه آرد البرز در حال حاضر قابلیت آسیاب انواع گندم های سخت ، نرم و همچنین دوروم (تولید سمولینا) را دارا می باشد.این شرکت با داشتن 16000 تن ظرفیت ذخیره سازی گندم در سیلوهای عمودی مکانیزه و نیز قدرت اختلاط انواع گندم ، داشتن آزمایشگاهی مجهز و پرسنلی متخصص و کارآزموده و متعهد امکان تولید و ارائه محصولاتی یکنواخت با کیفیت مطلوب را دارد.

همچنین با تکمیل پروژه سیلوهای ذخیره گندم و سیلوهای ذخیره اختلاط آرد ، امکان ذخیره سازی گندم با ویژگیهای متفاوت فراهم شده و در کنار آن امکان بسته بندی انواع آرد به سفارش مشتریان فراهم خواهد گردید.

محصولات شرکت آرد البرز دارای نشان استاندارد ملی بوده و با هدف دستیابی به سیستم مدیریتی جامع برای حفظ کیفیت و بهبود مستمر آن موفق به اخذ گواهینامه HACCP  ISO9001:2008،ISO22000، و استاندارد اخلاق SEDEX گردیده است.

 

خط مشی کیفیت و ایمنی غذایی شرکت تولیدی آرد البرز

شركت توليدي آرد البرزبعنوان يكي از شركت هاي خوشنام در عرصه توليد انواع آرد درايران، با استقرار و  ارتقاء سيستم هاي مديريت كيفيت و تضمين ايمني مواد غذائي محصولات بر اسـاس استانداردهاي بين المللي ISO9001:2008 ،ISO 22000:2005 و HACCP ويرايش کدکس 2003 ، می کوشد تا گامی بلند در جهت بهبود مستمر مجموعه ، فرآیندها و محصولات در راستای رضایتمندی ذینفعان و مشتریان خود بردارد .

مديريت ارشد اين شركت همچنين با اجرای قوانین اخلاق كاري منطبق بر قوانين SEDEX و اداره کار،  تلاش می‌نماید تا با ايجاد و تقويت حس اعتماد متقابل ميان پرسنل و كارفرما،‌ روحيه كاري را افزايش داده و محیطی پویا و رو به رشد را فراهم آورد و لذا سیاستها و برنامه های خود را بر اساس محورهای اصلی زیر استوار ساخته است .

1- تولید و عرضه محصولات با کیفیت و سالم و بهداشتی و متنوع با استفاده از مدرن ترين تکنولوژي روز دنيا.

2- برقراری ارتباطات مناسب و بر اساس احترام با مشتریان و ذینفعان به منظور آگاهی از  نظرات ایشان و تلاش برای برآورده سازی آن.

3- افزايش سهم بازار با حفظ مشتريان فعلي و سودآوري بيشتر (در زمان آزادسازی آرد).

4- ايجاد محيط کاري ايمن و مناسب براي کارکنان .

5- متابعت از قوانين و مقررات ايمني و بهداشتي مواد غذائي .

6- آموزش مستمر كاركنانبا هدف ارتقای سطح دانش و مهارت و توسعه قابلیت‌های سرمایه های انسانی .

7- بهبود مستمر فعاليت ها و اثر بخشي سيستم هاي مديريت کيفيت و ايمني مواد غذائي در مجموعه .

8- تلاش در اجراي استانداردهاي اخلاق كاري مطابق با استاندارد SMETA .

 

 خط مشـي و اهداف شركت  هر ساله از نظر كفايت و تناسب با نيازمنديهاي مديريت ارشد، مشتريان، كاركنان و تامين کنندگان شركت موردبازنگري قرار مي‌گيرد.

نماينده مديريت مسئول نظارت برحسن اجراي اين خط مشي بوده و كليه مديـران و كـاركنـان شركت موظـف به رعـايت صحيـح و موثـر آن و رفـع عدم انطبـاق هـاي احتمالي مي‌باشند.               

 

                                                                                                محمد رضا ميثمي فرد

                                                                                                       خرداد 94